whatsapp

Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

EMLAK SATIM HİZMETİ

EMLAK SATIM HİZMETİ

GAYRİMENKUL SATMAK

Mülkünüzü satmaya karar verdiyseniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Arya emlak Türkiye de taşınmaz satışı yapmaya yetkilidir.Emlak ticareti için gereken tüm yasal hususları eksiksiz olarak barındırmaktadır. Emlak satışı ciddi profesyonellerin yapması gereken ve yasal hususlara tabi bir iştir.

Mülkünüzü satmak için yapılması gereken ciddi fakat zor olmayan bazı prosedürleri birlikte yürüteceğiz.

Türkiye’de emlak satışı yapabilmek için hukuki bir sözleşme yapmakla süreci başlatmış olacağız. Sözleşme yapmak ve mülkünüzün değerini bulmak için Tapu (Tapu senedi) kopyası, kat planları ve yaşam izin belgesi (Iskan) gibi bazı önemli belgelere ihtiyacımız olacaktır.

Emlak satışı için bizi yetkilendirdiğiniz satış sözleşmesi en az 3 aylık bir sözleşme olacak ve mülkü değerinde satabilmemiz için bize gereken her şey yazılı olacaktır.

Bizimle iletişime geçin ve mülkünüzü görmek için sizinle bir randevu ayarlayalım. Bu ziyaret sırasında mülkün gelişimi, çevresi ve özellikleri hakkındaki bilgileri özetleyeceğiz. Bu değerlendirme ile mümkün olan en iyi satış değeri ve gerçek piyasa fiyatını hesaplayabiliriz. Tüm bunları beraber yürüteceğiz ve sizin onayı olmadan herhangi bir işlem yapılmayacaktır.

Prosedürleri tamamladıktan sonra satışa başlamak için

Mülkünüzün fotoğraflarını çekeceğiz ve mülkün ayrıntılı, tanıtım açıklamalarını profesyonel bir satış sunumu için gereken hazırlıkları tamamlayacağız.

Mülkünüzü profesyonel alıcılarımıza ve diğer müşterilere sunacağız.

Mülkünüzü web sitemizde ve büyük emlak portallarında yayınlayacağız.

Sizinle görüştükten sonra mülk üzerindeki satış işaretleri gibi başka tanıtım faaliyetleri yapacağız.

Görüntülemeleri ayarlayacağız ve mülkünüzü potansiyel müşterilerimize göstereceğiz.

Mülkünüzün satışlarının mevcut durumu hakkında sizi düzenli olarak bilgilendireceğiz.

Sözleşmeleri kuracağız ve Tapu Sicilinde ve satın alma fiyatı ödemesinin yürütülmesinde size yardımcı olacağız.

Tüm bunları yaparken Mali danışmanlarımız, hukuki danışmanlarımız ve satış sorumlularımızla eşgüdümlü çalışmalar yaparak sizin tüm haklarınızı koruyacağız.

ARYA emlak siz değerli müşterilerimize danışmanlık verecek profesyonel ekibimizle her daim yanınızda olacaktır, soru ve sorunların çözümleri için iletişime geçmenizi rica ederiz.