whatsapp

Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

Hakkımızda

Hakkımızda

ARYA EMLAK-REAL ESTATE

Arya Emlak Marmaris Muğla merkezli kurulmuş genç ve yeniliklere açık bir ekiple kurulmuş tüm yasal mevzuata uygun tescilini yapmış ve belgeleri onaylı bir emlak acentesidir. Ulusal ve uluslararası partnerleriyle çözüm ortaklığı yaparak gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir.

Müşterilerimiz bizim dostlarımızdır. Kendimize neyi layık görüyorsak müşterilerimize aynı hizmeti vermek için çalışıyoruz. Her şeyden önce, samimiyetin, dürüst hizmetin ve iyi bir müşteri ilişkisinin Gayrimenkul işindeki başarımız için hayati önem taşıdığına inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için bir yol haritası ve sonuca giderken motivasyon unsurudur.

Mülk almak, satmak ve kiralamak için doğru bir emlak acentesi bulmak ona güvenmek doğru adresi bulmak müşterilerimizin en büyük sıkıntısı ve zorlandığı konudur.

Arya emlak Türkiye’de taşınmaz ticaretinde yetkili, mülk alım satımı kiralamalarında yer göstermeye, aracılık etmeye, sözleşeme imzalamaya ve mülkünüzle alakalı gereken tüm bakım onarım gibi asistanlık hizmeti vermeye yetkili bir işletmedir. Yasal olarak kayıtlı bir işletme olduğundan tüm işlemlerini kanun ve yönetmelikleri dayanak alarak yapmakta ve faturalandırmaktadır.

ARYA emlak mülk alım satım ve kiralamalardan önce ve sonra size gereken tüm mali, hukuki ve teknik desteği verecek gerçek profesyonellerle çözüm bulacaktır.

ARYA Emlak olarak zamanın değerini biliyoruz dürüst ve şeffaf bir iş için çabalıyoruz, uzun soluklu ortaklıklar ve dostane ilişkiler kurarak ailemizi büyütmeyi hedefliyor ve yapılan işin en iyi sonucunu almaya çalışıyoruz. Yapılan he işin tüm detaylarını gerçek uzmanlardan yardım alarak nihai karar alıyoruz asla en iyisini biz biliriz demiyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerimize her türlü desteği vermek görevimiz ve dürüstlük,samimiyet ve gerçek profosyoneler yardımıyla tüm işleri gerçekleştirmek ilkemizdir.Ulusal ve uluslararası müşterilerimize sektörel olarak en kaliteli hizmet ve çözüm sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Dost kabul ettiğimiz müşterilerimizden gelen geri bildirimleri önemseyerek gelişim sağlamak,geleceği bu günden öngörerek sıradışı fikirleri teknolojik gelişmeleri ve sosyal değişimleri izleyerek sektördeki yerimizi saglamlaştırmak uluslararası bir marka olmak.

ARYA emlak  profesyonel ekibiyle her daim yanınızda olmaya hazırdır, soru ve sorunların çözümleri için iletişime geçmenizi rica ederiz.